SWJ Germany GmbH

Projektmérnöki munkakör autógyártás és általános iparág területén (m/w/d)

Festanstellung

Entwicklung, Konstruktion, Projektmanagement

Bachelor, Master, Diplom, Ausbildung

Nächstmöglicher Zeitpunkt

Bács-Kiskun, Ungarn

Gesuchte Fachrichtungen:

Maschinenbau
Elektrotechnik
Mechatronik
Fahrzeugtechnik

Arbeitssprache(n):

Deutsch
Englisch

Deine Aufgaben

  • A szoros együttműködésben konceptet készítesz a projektben résztvevőkkel az autóiparban, a termelőiparban elsősorban a végső összeszerelés területén. A konceptet a technológiák, gyártási módszerek, folyamatok, az ergonómia és a munkavédelem figyelembevételével kell elkészíteni.
  • Kiértékeled a koncepteket és javaslatot készítesz az érintett területeknek a műszaki keretfeltételek, a minőség és költségek alapján.
  • Felelős vagy a jóváhagyott konceptek alapján a vevői beszerzések pályázati dokumentációjának elkészítésért, beleértve a gép- és berendezésgyártók kiválasztását.
  • Gondoskodsz arról, hogy a beérkező ajánlatok összehasonlíthatók legyenek, költség-hatékonysági elemzéssel értékeled azokat és ennek alapján javaslatot teszel a beszerzési osztálynak.
  • A gyártásra kész terméktervezés érdekében aktívan részt veszel az interdiszciplináris projektmunkában, például a belső koordinációkban: a különböző szakterületek, részlegek és az ipari tervezés között.
  • A változás-költség-idő menedzsmentet figyelembe véve felelős vagy az új berendezések megrendelésért és azok lebonyolításért, illetve átalakítások véghezviteléért az ügyfél belső folyamatai alapján.
  • Aktívan részt veszel ügyfeleinkkel együttműködve a technológiai fejlesztésekben.

Das spricht für Dich

  • Gépészmérnöki, iparmérnöki, elektrotechnikai, mechatronikai, járműtechnikai, karosszériatechnikai vagy hasonló szakon sikeresen befejezted tanulmányaidat. Esetleg műszaki vagy HTL továbbképzéssel és ennek megfelelő szakmai tapasztalattal rendelkezel.
  • Ideális esetben volt lehetőséged tapasztalatokat gyűjteni autóipari környezetben (OEM vagy beszállító) vagy műszaki területen.
  • Ideális esetben a tanulmányaid vagy egy szakmai gyakorlat által már rendelkezel folyamatismerettel, az összeszerelés/gyártás területén.
  • CAD tudás előnyt jelent, ezt szívesen erősítjük és bővítjük tovább a saját akadémiánkon.
  • Kezdeményezőképesség, erős kommunikációs készség, csapatmunkára való készség és rugalmasság, valamint jó német és angol nyelvtudás jellemez.
  • Biztosan kezeled az MS-Office programokat.

Das spricht für uns

  • Vonzó fizetés és határozatlan idejű munkaszerződés éves 30 nap szabadsággal ben Németország; 25 nap szabadsággal ben Ausztria és Magyarország.
  • Ben Ausztria és Magyarország: 14. havi fizetés – ebből 2 nagyon alacsony adóval- és társadalombiztosítási járulékokkal.
  • Széleskörű szociális juttatások: például vállalati juttatások, juttatási kártya, óvodai pótlék, évfordulós jutalmak, vállalati nyugdíj hozzájáruálás támogatása, munkabicikli és autólízing lehetőségek.
  • A rugalmas munkaidő (flextime) és mobil munkavégzés lehetősége. A munka és a magánél egyensúlyának, valamint a munka és a család összeegyeztethetőségének támogatása.
  • Változatos személyi és szakmai továbbképzési lehetőségek a saját SWJ Akadémiánkon valamint külső partnereknél.
  • Lehetőség a szórakozásra és csapatépítésre a nyári fesztiválon és téli karácsonyi ünnepségen. Munka utáni közös csapat építő programok.
  • Különböző szakterületeken és iparágakban tapasztalat szerzési lehetőségek.

Bitte erwähne bei deiner Bewerbung, dass du diese Stelle auf max-talent.de gefunden hast

Interesse?

Dokumente:

.pdf